Restauracja w Pałacu Żaków

Restauracja Cristal umieszczona w pałacowych salonach emanuje romantyczną atmosferą. UWAGA! W chwili obecnej Restauracja w Pałacu Żaków jest nieczynna.

zapewniamy najlepsze usługi

Restauracja Cristal w Pałacu Żaków

Restauracja Cristal umieszczona w pałacowych salonach emanuje romantyczną atmosferą. Talent, profesjonalizm oraz pasja tworzenia niezwykłych potraw naszego mistrza kuchni przyciągają Gości spragnionych niepowtarzalnych doznań smakowych. Potrawy, sporządzane ze świeżych i naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół i sezonowych owoców runa leśnego, harmonijnie dobrane gatunki win oraz wyśmienite desery są kwintesencją niebiańskiej uczty w eleganckiej restauracji Pałacu Żaków. Całość stwarza wyjątkową atmosferę, która zachwyca nawet najbardziej wymagających koneserów sztuki kulinarnej i winiarskiej.

W sezonie letnim udostępniamy Gościom duży taras oraz miejsce na grilla lub ognisko.

restauracja w pałacu żaków
imprezy okolicznościowe
Czy są jakieś pytania?

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Pałac Żaków i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.