Konferencje

konferencje pod Warszawą. W naszej ofercie posiadamy sale przeznaczone do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów i spotkań integracyjnych.

zapewniamy najlepsze usługi

Konferencje pod Warszawą

Powodzenie każdego zorganizowanego w naszym pałacu pod Warszawą spotkania biznesowego gwarantują wyśmienite specjały serwowane przez utalentowanych szefów kuchni, wysoki standard wszystkich świadczonych usług, a przede wszystkim gościnny klimat Pałacu. Z myślą o tego typu spotkaniach przygotowaliśmy, zgodne ze światowymi standardami, nowoczesne zaplecze konferencyjne. Na jego wyposażeniu znajdują się ekrany, flipcharty, rzutniki multimedialne, nagłośnienie, itp.

W naszej ofercie posiadamy sale przeznaczone do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów i spotkań integracyjnych. Naszym gościom udostępniamy również bezprzewodowy Internet Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

Atmosferze skupienia, tak niezbędnej podczas każdego spotkania biznesowego, zdecydowanie sprzyja położenie Pałacu – znajduje się on z dala od miejskiego zgiełku. Konferencje pod Warszawą w Pałacu Żaków.

konferencje pod warszawą
Pałac Żaków (10)
Konferencja
konferencja2
Czy są jakieś pytania?

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Pałac Żaków i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.