Pałac Żaków

Pałac Żaków jest kameralnym hotelem, w którego ofercie znajdą Państwo m.in. obsługę szkoleń, konferencji, wesel i różnego rodzaju imprez okolicznościowych

Ekskluzywny pałac pod Warszawą

Usytuowany jest w malowniczej, wręcz bajkowej okolicy, otoczonej łąkami i lasami. Pałac wraz z przylegającym do niego urokliwym parkiem, położony jest w Mińsku Mazowieckim, 50 km na południowy wschód od Warszawy.

W obiekcie znajduje się 25 pokoi i apartamentów, z których każdy wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem. Magiczny klimat hotelu budują starannie dobrane kolory, unikalne antyki i funkcjonalne dodatki, które wysyłają jego gości w prawdziwą podróż do przeszłości. Nie można zapomnieć również o piwnicy z najlepszymi winami z całego świata, sali kominkowej czy przepięknej restauracji „Cristal” z barem, kominkiem i tarasem dostępnych dla naszych gości.

Dzięki terenom parkowym z miejscami na grill i ognisko, Pałac Żaków może stanowić również doskonałą lokalizację dla imprez plenerowych.

Prestiż za rozsądną cenę

Zespół Pałacowy Żaków to wymarzone miejsce dla tych, którzy poszukują komfortu, spokoju i rodzinnej atmosfery. W tym butikowym hotelu mogą Państwo zorganizować przyjęcie weselne i inne imprezy okolicznościowe. Na terenie obiektu znajdują się 4 wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne, toteż obiekt świetnie nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń lub spotkań biznesowych.

Na specjalne życzenie, nasi goście mogą mieć cały obiekt do wyłącznej dyspozycji, co zapewni im maksimum prywatności i pozwoli w pełni cieszyć się rodzinną uroczystością lub imprezą w gronie znajomych z pracy.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Zespołu Pałacowego Żaków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, bądź do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Pałac Żaków
Pałac Żaków
Pałac Żaków
Czy są jakieś pytania?

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Pałac Żaków i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.