Gastronomia

Gastronomia w Pałacu Żaków. Serwujemy najlepsze dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Nasi kucharze łączą tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne, wykorzystując najwyższej jakości produkty.

zapewniamy najlepsze usługi

Gastronomia w Pałacu Żaków

Serwujemy najlepsze dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Nasi kucharze łączą tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne, wykorzystując najwyższej jakości produkty. Restauracja posiada jedną z najlepszych kart win w Polsce, które dobrał Jarosław Cybulski, jeden z największych autorytetów w tej branży oraz wieloletni doradca w zakresie win przy kancelarii Prezydenta RP, prezes Wine4you oraz właściciel Hotelu Dwór Chotynia k/Garwolina.

Konferencje z cateringiem

Podawane przez nas dania uświetnią organizowane przez Państwa w naszym Pałacu w Mińsku Mazowieckim konferencje, przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. Zachęcamy do odwiedzenia Pałacu Żaków.

gastronomia w pałacu żaków
gastronomia
gastronomia5
Czy są jakieś pytania?

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Pałac Żaków i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.